راهنمای ما

معرفی آبی برد

آبی برد بعنوان یک فروشگاه اینترنتی با سعی در ارائه باکیفیت ترین محصولات الکترونیک و بهترین آموزش ها بصورت مدارات ساده و پیچیده بمنظور همکاری با شما مهندسان و علاقه مندان در حوزه الکترونیک پای به عرصه تولید، آموزش و فروش نهاد.

دسته بندی محصولات

در این فروشگاه, مدارات بصورت مجزا دسته بندی شده اند و با انتخاب هر دسته زیر مجموعه ای از محصولات مرتبط قابل مشاهده خواهند بود, با ورود به بخش جزییات هر محصول می توان تصویر, شرح و فایل راهنمای آن محصول را بررسی کرد.

کیفیت محصولات

در طراحی مدارات بهترین طرحها مد نظر بوده و در تولید بردها بهترین قطعات مورد استفاده قرار گرفته است. اما در صورتی که بدلیل قیمت بالا و یا عدم دسترسی به قطعه اصلی ناگزیر به استفاده از قطعات غیر اصلی بوده, این موضوع در نام و فایل راهنمای محصول اطلاع رسانی شده است. (محصولاتی که با پسوند C- آمده است شامل قطعه غیر اصلی می باشد)

موجودی محصولات

در صورتی که موجودی فروشگاه کمتر از درخواست کاربران باشد, سفارش دهنده می تواند این موضوع را از طریق تماس تلفنی, یا ایمیل و یا پیامک به اطلاع فروشگاه برساند تا هماهنگی های لازم صورت گیرد.

ارائه محصولات

تمامی محصولات ارائه شده دارای فایل راهنما بوده که با مطالعه آن می توان به جزییات محصول پی برد و راه اندازی ساده تر و سریعتری را داشت.

عضویت کاربران

کاربران می توانند با عضویت در سایت سفارشات خود را انجام داده و از آنها مطلع شوند, لیست علاقه مندی داشته باشند و نظرا ت و پیشنهادات خود را ارائه دهند. از بخش “ورود” سایت می توان وارد حساب کاربری شد و یا ثبت نام کرد, سپس از بخش “ویرایش حساب کاربری” می توان “آدرس‌ها” را کامل کرد.

سفارش کاربران

کاربران می توانند با ثبت سفارش بصورت سبد خرید و پس از تسویه حساب با هماهنگی از طریق تماس تلفنی و یا پیامک سفارش خود را در سریع ترین زمان ممکن تایید و دریافت نمایند.

ارتباط با فروشگاه

شرکت آبی برد با مدیریت مهندس اسماعیل رضاپور واقع در خراسان شمالی است. شماره تماس جهت تسریع کار ۰۹۳۵۹۹۴۲۳۵۵ که با پیام رسان های داخلی هماهنگ است، آی دی اینستاگرام جهت فضای کاری بیشتر abiboard.ir@ در خدمت شماست.

فروش محصولات

محصولات آبی برد در سه فروشگاه؛ “فروشگاه اینترنتی آبی برد, فروشگاه الکترونیک بعثت, فروشگاه جوان الکترونیک” قابل توزیع و ارائه می باشد.

فیلتر براساس قیمت:

X