درباره ما

مجموعه آبی برد با حدود ۱۵ سال تجربه در زمینه طراحی و تولید مدارات الکترونیک فعالیت جدی خود را از سال ۹۱ آغاز کرد. در ابتدا فرایند الکترونیک را با طراحی مدارات کوچک توسط نرم افزارهای ساده اورکد و بسکام انجام داده و آسان ترین بردهای تک لایه را تولید و عرضه کرد، در نهایت به لطف خداوند منان با تلاش بی وقفه و مطالعه جدی زمینه ساز طراحی و تولید مدارات پیشرفته با نرم افزار های مهندسی آلتیوم و برنامه نویسی شد و تاکنون پیشرفت روزافزونی را داشته است.

در حال حاضر این مجموعه در زمینه طراحی و تولید مدارات الکترونیک، قدرت، مخابرات و کنترل بصورت مهندسی و صنعتی و عمومی فعالیت گسترده داشته و آموزش مبانی الکترونیک پیشرفته را نیز در دستور کار قرار داده است.

همچنین مجموعه آبی برد یکی از با کیفیت ترین ارائه دهندگان داخلی در طراحی و پیاده سازی مدارات الکترونیک می باشد. قابل ذکر می باشد این مجموعه در طراحی مدارات الکترونیک همواره سعی بر آن داشته تا بهترین طرح ها را مد نظر قرار داده و برای تولید بردها بهترین و مرغوب ترین قطعات را مورد استفاده قرار دهد. لذا در صورتی که بدلیل قیمت بالا و یا عدم دسترسی به قطعه اصلی ناگزیر به استفاده از قطعات غیر اصلی بوده این موضوع را در نام و فایل راهنمای محصول اطلاع رسانی کرده است.

امید است با یاری پروردگار مهربان و با تلاش و پشتکار مجموعه و همیاری شما عزیزان و سروران گامی هر چند کوچک در جهت خدمت به پیشرفت کشور عزیزمان بر داشته شود.

فیلتر براساس قیمت:

X